Yangın Sprink Tesisatı

heading

Yangın Sprink Tesisatı

Yangın sprink sistemleri, belirli bir ısı seviyesine ayarlanmış ya da alarmın devreye girmesiyle aktifleşen yangın anında kullanılan yağmurlama sistemleridir. Yangın sprink sistemlerinde en önemli hususlardan biri yangın sprink tesisatı yapılırken, doğru olarak montajının yapılmış olmasıdır. Doğru analizlerden geçirilmemiş bir montajlama işleminin olası bir yangın anında istenilen sonuçları vermediğini yılların tecrübesiyle söyleyebiliriz.

Yangın sprink tesisatı hazırlanırken çok özel hesaplamalardan geçerek yapılması büyük önem arz etmektedir. Doğru alanlara doğru miktarda sprinkler ve risk gruplarının iyi değerlendirilmesi ile biz doğru formülü bulduğumuza inanıyoruz. Emin olun basit bir formül değil bu. Yılların bilgi birikimiyle harmanlanmış ve çok ince hesaplamalar yaparak elde ettiğimiz bir formül.

Yangın sprink tesisatı döşenirken kullanılan ekipmanların kalitesinin yanı sıra yılların verdiği tecrübeyle doğru yere doğru miktarda felsefesiyle sizlerin can ve mal güvenliğini birinci önceliği olarak kabul eden firmamız, sizlere en uygun fiyat garantisiyle, piyasada bulunan en kaliteli ve sizin için en doğru ürünlerle, uzman kadrosunu da arkasına alarak, büyük bir özveriyle hizmet vermektedir. Sizde tüm bu saydığımız imkanlardan faydalanmak ve doğru tercihi yapmış olan bir birey ya da firma olmak istiyorsanız bizi arayın.